Brusle Supreme S35 Jr

Brusle Supreme S35 jsou kvalitní brusle, které může bez obav používat výkonnostní mládežnický hráč, který rozvíjí svoje bruslení. Skelet... více informací »
Brusle Supreme S35 Jr
Značka: Bauer
3 279 Kč
DO OBCHODU >
Brusle Supreme S35 jsou kvalitní brusle, které může bez obav používat výkonnostní mládežnický hráč, který rozvíjí svoje bruslení. Skelet...

Brusle Supreme S35 jsou kvalitní brusle, které může bez obav používat výkonnostní mládežnický hráč, který rozvíjí svoje bruslení. Skelet brusle je vyroben z 3D POLY CARB, který kromě působivého designu nabízí i vyšší flexibilitu a pohodlí. Jazyk 30 oz s integrovaným tkaným chráničem nártu poskytuje komfort a ochranu. Nůž „S“ STAINLESS STEEL nabízí skvělou výkonnost a odolnost. Flex bruslí 35 je vhodný pro děti.
Neodolatelný výrobek Brusle Supreme S35 Jr můžete nakoupit zrovna na webu v oblíbené rubrice brusle. Nyní si můžete koupit ještě ostatní zboží z této populární kategorie za báječnou cenu!

Tento unikátní produkt Brusle Supreme S35 Jr od přední značky Bauer pohodlně získáte aktuálně extra výhodně. Ve skvělé akci za 3 279 Kč.