Brusle Supreme S35 Sr

Seniorské brusle Supreme S35 jsou určeny pro hobby hráče. Skelet brusle je vyroben z 3D POLY CARB, který kromě působivého designu nabízí i vyšší... více informací »
Brusle Supreme S35 Sr
Značka: Bauer
3 839 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské brusle Supreme S35 jsou určeny pro hobby hráče. Skelet brusle je vyroben z 3D POLY CARB, který kromě působivého designu nabízí i vyšší...

Seniorské brusle Supreme S35 jsou určeny pro hobby hráče. Skelet brusle je vyroben z 3D POLY CARB, který kromě působivého designu nabízí i vyšší flexibilitu a pohodlí. Jazyk 30 oz s integrovaným tkaným chráničem nártu poskytuje komfort a nůž „S“ STAINLESS STEEL nabízí skvělou výkonnost a odolnost. Brusle jsou nabízeny pouze v tradičních velikostech a šířce D. FLEX u těchto bruslí je 55, což je odpovídající flex pro hobíky.
Tento velmi žádaný produkt Brusle Supreme S35 Sr lze zakoupit bez problémů tady a teď na našich stránkách v populární kategorii brusle. Nyní si můžete vybrat podobné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu!

Hodně oblíbený produkt Brusle Supreme S35 Sr od populární značky Bauer snadno naleznete bezpečně online za výborné peníze! Cena již od 3 839 Kč.