Brusle Supreme S37 Int

Supreme S37 kategorie Intermediate jsou velmi kvalitní a pohodlné brusle pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích za přívětivou cenu.... více informací »
Brusle Supreme S37 Int
Značka: Bauer
5 359 Kč
DO OBCHODU >
Supreme S37 kategorie Intermediate jsou velmi kvalitní a pohodlné brusle pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích za přívětivou cenu....

Supreme S37 kategorie Intermediate jsou velmi kvalitní a pohodlné brusle pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích za přívětivou cenu. Skelet brusle vyrobený z tkaného kompozitu dává hráči větší flexibilitu a tím mu umožňuje správný rozsah pohybu v brusli. Brusle je komfortní díky odlehčené paměťové pěně v polstrování kotníku. Plstěný jazyk o tloušťce 40 oz s integrovaným chráničem nártu velmi dobře chrání a nebrání hráči v plynulém pohybu směrem dopředu při odrazu. Brusle je vybavena holderem TUUK Lightspeed Edge, který umožňuje rychlou výměnu nože během jednoho střídání a nabízí snadnou údržbu a spolehlivost. Brusle S37 intermediate má FLEX 50 značící vysokou úroveň podpory a stability pro hráče.
Hodně prodávaný produkt Brusle Supreme S37 Int můžete najít rovnou u nás zařazený v rubrice brusle! Mrkněte na ještě jiné produkty z této populární kategorie za rozumné peníze.

Zcela unikátní kousek Brusle Supreme S37 Int od výrobce se skvělou pověstí Bauer pohodlně dostanete zde výhodně! Nyní zakoupíte za 5 359 Kč.