Brusle Supreme S37 Sr

Ve slevě výrobek je k dostání mimo jiné tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii brusle! Prozkoumejte oblíbené produkty ve zmíněné... více informací »
Brusle Supreme S37 Sr
Značka: Bauer
6 079 Kč
DO OBCHODU >
Ve slevě výrobek je k dostání mimo jiné tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii brusle! Prozkoumejte oblíbené produkty ve zmíněné...

Ve slevě výrobek je k dostání mimo jiné tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii brusle! Prozkoumejte oblíbené produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. Brusle Supreme S37 jsou určeny pro zdatné bruslaře hledající komfortní kvalitní brusle ve skvělém poměru cena/výkon. Cenově zajímavá volba pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích nebo „hobíky“. Skelet brusle vyrobený z tkaného kompozitu dává hráči větší flexibilitu a tím mu umožňuje správný rozsah pohybu v brusli. Brusle je komfortní díky odlehčené paměťové pěně v polstrování kotníku. Plstěný jazyk o tloušťce 40 oz s integrovaným chráničem nártu velmi dobře chrání a nebrání hráči v plynulém pohybu směrem dopředu při odrazu. Brusle je vybavena holderem TUUK Lightspeed Edge, který umožňuje rychlou výměnu nože během jednoho střídání a nabízí snadnou údržbu a spolehlivost. Brusle S37 senior má FLEX 65 značící vysokou úroveň podpory a stability pro hráče.

Tento kvalitní a žádaný produkt Brusle Supreme S37 Sr od výrobce s mnohaletou tradicí Bauer pohodlně dostanete momentálně pořád výhodně. Aktuálně za 6 079 Kč.