Brusle Vapor 2X Yth

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Brusle Vapor 2X Yth je dostupný v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice brusle! Nyní můžete najít... více informací »
Brusle Vapor 2X Yth
Značka: Bauer
2 899 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Brusle Vapor 2X Yth je dostupný v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice brusle! Nyní můžete najít...

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Brusle Vapor 2X Yth je dostupný v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice brusle! Nyní můžete najít ještě podobné kusy z této rubriky za akční cenu. Brusle Vapor 2X Youth jsou brusle vhodné pro malé bruslaře, kteří již velmi dobře bruslí a jejich rodiče pro ně hledají tu „nejvýkonnější“ brusli v jejich věkové kategorii. Skelet brusle je z 3D tvarovaného kompozitu CURV®, který najdeme na všech top modelech značky Bauer. Tak jak je pro řadu Vapor typické i na tomto skeletu najdeme na zadní straně vzor X-RIB, který vystupuje z brusle a připomíná tvarem lidské žebra. Díky tomuto prvku pata v brusli opravdu sedí při jakémkoliv pohybu a to je klíčová vlastnost pro pořádný odraz do kterého se opravdu opřete. Na bruslích najdeme jednodílný plstěný jazyk o tloušťce 30oz s integrovaným chráničem nártu z HD pěny.

Zcela unikátní produkt Brusle Vapor 2X Yth od populární značky Bauer pořídíte právě za mimořádně nízkou cenu! Nyní získáte od 2 899 Kč.