CCM Brankářská hokejka CCM Axis 1.9 SR, bílá-černá, Senior, 27″, R, P4

Kompozitová brankářská hokejka CCM Axis 1.9 je středním modelem hokejky z řady Axis. Hokejka určená pro náročné brankáře. Lehká kompozitová... více informací »
CCM Brankářská hokejka CCM Axis 1.9 SR
Značka: CCM
5 070 Kč
DO OBCHODU >
Kompozitová brankářská hokejka CCM Axis 1.9 je středním modelem hokejky z řady Axis. Hokejka určená pro náročné brankáře. Lehká kompozitová...

Kompozitová brankářská hokejka CCM Axis 1.9 je středním modelem hokejky z řady Axis. Hokejka určená pro náročné brankáře.

Lehká kompozitová konstrukce s technologií ZEROFLUX tlumí vibrace pro dokonalý cit i kontrolu nad odraženými puky. Zaoblený tvar RUKOJETI s vyztuženou konstrukcí dodává hokejce větší pevnost v oblasti hran a vyšší odolnost proti nárazu. Tkané uhlíkové vlákno technologie C6 nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost. ČEPEL je tvořena TECHNOLOGIÍ S VRSTVENOU TEXTUROU. Optimalizovaná textura snižuje hmotnost a vylepšuje kontrolu nad puky.


Super produkt najdete snadno tady na našem webu zařazený v rubrice hokejky! Získejte parádní zboží ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Velmi žádaný produkt CCM Brankářská hokejka CCM Axis 1.9 SR, bílá-černá, Senior, 27", R, P4 od kvalitní značky CCM lze získat tady nyní za super peníze. Za bezkonkureční cenu 5 070 Kč.