CCM Brankářská vesta CCM Axis A1.9 SR, Senior, XL

Diskontní výrobek CCM Brankářská vesta CCM Axis A1.9 SR, lze sehnat lehce tu na webu v rubrice brankářské vesty! Pořiďte si ještě podobné produkty... více informací »
CCM Brankářská vesta CCM Axis A1.9 SR
Značka: CCM
10 249 Kč
DO OBCHODU >
Diskontní výrobek CCM Brankářská vesta CCM Axis A1.9 SR, lze sehnat lehce tu na webu v rubrice brankářské vesty! Pořiďte si ještě podobné produkty...

Diskontní výrobek CCM Brankářská vesta CCM Axis A1.9 SR, lze sehnat lehce tu na webu v rubrice brankářské vesty! Pořiďte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci.
BRANKÁŘSKÁ VESTA CCM AXIS 1.9 je středním modelem z řady Axis. Tuto brankářskou vestu používají nároční brankáři ve všech soutěžích na světě.

Hrudní kost chrání chránič z LISOVANÉ PĚNY S VYSOKOU HUSTOTOU pro maximální ochranu proti nárazu.

RAMENNÍ KŘÍDLA

mají PLNĚ SEGMENTOVANÝ HRANATÝ TVAR S UPÍNÁNÍM VELCRO. Chránič tak má plně přizpůsobitelný tvar.

HRUDNÍK CHRÁNÍ SEGMENTOVANÁ PE PĚNA

. Optimalizovaná flexibilní ochrana. ŽEBRA CHRÁNÍ SEGMENTOVANÝ CHRÁNIČ ŽEBER S HD PĚNOU, který má perfektní ochranu a pohyblivost.

BICEPS A PŘEDLOKTÍ

TVOŘÍ HRANATÁ KONSTRUKCE S LISOVANOU PE PĚNOU pro maximální krytí s mimořádnou ochranou. LOKET MÁ VLASTNÍ, NEZÁVISLE NASTAVITELNÝ LOKETNÍ CHRÁNIČ, který má perfektní přizpůsobitelný tvar. RAMENNÍ CHRÁNIČ TVOŘÍ VÝLISEK Z LISOVANÉ HD PĚNY HRANATÉHO TVARU. Díky tomu vesta nabízí optimalizovanou ochranu.

Tento zlevněný produkt CCM Brankářská vesta CCM Axis A1.9 SR, Senior, XL od kvalitní společnosti CCM získáte právě zde v akci! Nyní pořídíte za super cenu 10 249 Kč.