CCM Brankářské kalhoty CCM Axis A1.5 JR, tmavě modrá, Junior, L

Brankářské kalhoty CCM Axis 1.5 jsou středním modelem z řady Axis používané mladými náročnými brankáři po celém světě. Volný střih... více informací »
CCM Brankářské kalhoty CCM Axis A1.5 JR
Značka: CCM
4 997 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské kalhoty CCM Axis 1.5 jsou středním modelem z řady Axis používané mladými náročnými brankáři po celém světě. Volný střih...

Brankářské kalhoty CCM Axis 1.5 jsou středním modelem z řady Axis používané mladými náročnými brankáři po celém světě.

Volný střih nabízí dokonalé krytí bez omezení pohyblivosti. Kalhoty jsou jednoduše nastavitelné. Pas kalhot tvoří LISOVANÁ PE PĚNA. Kalhoty disponují možností PRODLOUŽENÍ DÉLKY. SKRYTÝ ZIP UMOŽŇUJE PRODLOUŽENÍ DÉLKY AŽ O 1 PALEC (2,54 cm).

STEHENNÍ CHRÁNIČ

tvoří TVAROVANÝ PLAST S PE pěnou pro dokonalé krytí a zároveň pohodlí. OCHRANU BOKŮ A SLABIN tvoří tvarovaný PLAST S PE PĚNOU a SEGMENTOVANÁ PE pěna. PÁTEŘ chrání TVAROVANÁ PE PĚNA A SEGMENTOVANÁ KONSTRUKCE zadního chrániče. Kalhoty jsou vyrobené z NYLONU 400D SE STREČOVÝMI ZÓNAMI. Kalhoty jsou vybavené SYSTÉMEM VNITŘNÍHO PÁSKU.

 

Povedený produkt CCM Brankářské kalhoty CCM Axis A1.5 JR, tmavě modrá, Junior, L od skvělého a známého výrobce CCM lze koupit aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Nyní můžete mít za 4 997 Kč.