CCM Helma CCM Fitlite 3DS Combo YTH, bílá, Dětská, 47-55cm

Oblíbený a kvalitní výrobek CCM Helma CCM Fitlite 3DS Combo YTH, bílá, dostanete již dnes na webu umístěný v rubrice hokejové helmy! Nyní můžete... více informací »
CCM Helma CCM Fitlite 3DS Combo YTH
Značka: CCM
2 408 Kč
DO OBCHODU >
Oblíbený a kvalitní výrobek CCM Helma CCM Fitlite 3DS Combo YTH, bílá, dostanete již dnes na webu umístěný v rubrice hokejové helmy! Nyní můžete...

Oblíbený a kvalitní výrobek CCM Helma CCM Fitlite 3DS Combo YTH, bílá, dostanete již dnes na webu umístěný v rubrice hokejové helmy! Nyní můžete získat ještě ostatní kusy ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu.
Helma CCM Fitlite 3DS – nová helma, která byla představena v sezoně 2016/2017. Technologie a konstrukce helmy byla vyvinuta tak, aby co nejvíce tlumila nárazy a předešla tím nepříjemné zranění hlavy.

Helma CCM Fitlite 3DS – nová helma, která byla představena v sezoně 2016/2017. Technologie a konstrukce helmy byla vyvinuta tak, aby co nejvíce tlumila nárazy a předešla tím nepříjemné zranění hlavy. Jedná se o nejpropracovanější helmu Fitlite v oblasti výstelky helmy, která disponuje technologií unikátní hmoty D3O®. D3O® je inovativní materiál navržen tak, aby reagoval na měnícím se intenzitu. Měkká konzistence absorbuje malé nárazy, zatímco v okamžiku tvrdého nárazu se energie přenese do materiálu a tím chrání před zraněním. Systém MICRODIAL II umožňuje doladění velikosti helmy přímo na hlavě otočením regulovacího kolečka na zátylku hlavy, díky čemuž helma dokonale padne na hlavu.

Hodně oblíbený výrobek CCM Helma CCM Fitlite 3DS Combo YTH, bílá, Dětská, 47-55cm od oblíbené značky CCM jde koupit právě dnes extra výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 408 Kč.