CCM Helma CCM Fitlite 90 Combo SR, modrá, Senior, M, 54-59cm

Tento kvalitní a žádaný produkt jde získat mimo jiné na stránkách umístěný v sekci hokejové helmy! Nyní můžete koupit ostatní výrobky z této... více informací »
CCM Helma CCM Fitlite 90 Combo SR
Značka: CCM
4 054 Kč
DO OBCHODU >
Tento kvalitní a žádaný produkt jde získat mimo jiné na stránkách umístěný v sekci hokejové helmy! Nyní můžete koupit ostatní výrobky z této...

Tento kvalitní a žádaný produkt jde získat mimo jiné na stránkách umístěný v sekci hokejové helmy! Nyní můžete koupit ostatní výrobky z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. Helma CCM Fitlite 80 SR – výborně kombinuje výhody nízké váhy s plně přizpůsobitelným tvarem a nejnovějšími inovacemi v oblasti bezpečnosti a ochrany.

Helma CCM Fitlite 80 SR – výborně kombinuje výhody nízké váhy s plně přizpůsobitelným tvarem a nejnovějšími inovacemi v oblasti bezpečnosti a ochrany.

Popis:

  • Tato helma využívá novou technologii R.E.D. je to systém kapalných měchýřů, které jsou umístěny v helmě mezi vložkou a hlavou hráče.
  • Vložka je vyrobena z flexibilního EPP a pohodlné výstelky.
  • Helma je oproti předchozímu modelu lehčí, ale i přesto zaručí dokonalou ochranu a pohodlí.
  • Systém MICRODIAL II umožňuje změnu velikosti helmy jednoduše a ihned přímo na hlavě hráče.
  • Mřížka ochrání obličej a předchází zranění.
Žádaný výrobek CCM Helma CCM Fitlite 90 Combo SR, modrá, Senior, M, 54-59cm od společnosti s výborným jménem CCM můžete nakoupit tady ve výprodejové akci! Cena od 4 054 Kč.