CCM Helma CCM Fitlite 90 SR, modrá, Senior, S, 51-56cm

Helma CCM Fitlite 90 SR– určená pro pro poloprofesionální a profesionální hráče, helma poskytuje dokonalou ochranu hlavy.   Helma CCM Fitlite... více informací »
CCM Helma CCM Fitlite 90 SR
Značka: CCM
2 844 Kč
DO OBCHODU >
Helma CCM Fitlite 90 SR– určená pro pro poloprofesionální a profesionální hráče, helma poskytuje dokonalou ochranu hlavy.   Helma CCM Fitlite...

Helma CCM Fitlite 90 SR– určená pro pro poloprofesionální a profesionální hráče, helma poskytuje dokonalou ochranu hlavy.
 

Helma CCM Fitlite 90 SR– určená pro pro poloprofesionální a profesionální hráče, helma poskytuje dokonalou ochranu hlavy.

 

Popis:

  • Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu, použitý chránič si poradí i při tvrdém nárazu.
  • Použitá měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy, pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.
  • Zcela nová pěna I.Q.Shion Foam vyplnila vycpávky uvnitř helmy a zaručí k pohodlnému nošení  a ochraně hlavy.
  • Helma je vybavena technologií Microdial pro snadné a bezpečné přizpůsobení velikosti.
  • Velikost se nastavuje pomocí kolečka v zadní části helmy.
  • Helma je tvořena lehkou, ale extrémně pevnou PE skořápkou, která vydrží i ty nejtvrdší nárazy .


Velmi prodávaný produkt můžete získat také tu na našem webu v rubrice hokejové helmy! Nyní můžete koupit unikátní zboží ve zmíněné rubrice za výborné peníze.

Tento výjimečný produkt CCM Helma CCM Fitlite 90 SR, modrá, Senior, S, 51-56cm od našeho předního výrobce CCM můžete najít momentálně na našich stránkách za extra cenu. Levně za cenu 2 844 Kč.