CCM Helma CCM Super Tacks X SR, bílá, Senior, M, 55-60cm

Helma CCM Super Tacks X SR -  je spojením výzkumu a vývoje měnící styl hry a inovativního výrobního postupu postaveného na digitální 3D... více informací »
CCM Helma CCM Super Tacks X SR
Značka: CCM
9 668 Kč
DO OBCHODU >
Helma CCM Super Tacks X SR -  je spojením výzkumu a vývoje měnící styl hry a inovativního výrobního postupu postaveného na digitální 3D...

Helma CCM Super Tacks X SR –  je spojením výzkumu a vývoje měnící styl hry a inovativního výrobního postupu postaveného na digitální 3D technologii.

Helma CCM Super Tacks X SR –  je spojením výzkumu a vývoje měnící styl hry a inovativního výrobního postupu postaveného na digitální 3D technologii.

Popis:

  • Je to první helma, která vás nejen ochrání, ale pomůže vám podávat nejlepší výkony od prvního do posledního střídání.
  • Tato helma nové generace vás udrží v top formě po celou dobu hry a zároveň vám nabídne prémiovou ochranu i pohodlí.
  • Unikátní 3D tištěná výplň NEST TECH udržuje hlavu v chladu a pohodlí díky nevídané maximální prodyšnosti.
  • Z vědeckých studií vyplývá, že se váš výkon může zlepšit, když je teplota hlavy regulovaná a je stabilní.
  • Udržujte si špičkový výkon.
  • Mimořádná prodyšnost znamená, že dochází k menším ztrátám tělesného tepla a tím i k zachování stabilní úrovně energie i jasné hlavy, abyste na ledě mohli dělat ta nejlepší rozhodnutí.
  • Výplň NEST TECH se přizpůsobí tvaru hlavy a obepne ji po celém obvodu pro bezkonkurenční pohodlí.
  • Hybridní výplň ještě vylepšuje strategicky rozmístěný chytrý materiál D30® pro dodatečné pohlcování nárazů a pěny různé hustoty pro zesílenou ochranu po celém obvodu.

Exkluzivní produkt CCM Helma CCM Super Tacks X SR, bílá, Senior, M, 55-60cm máte možnost pořídit lehce tu na stránkách umístěný v kategorii hokejové helmy. Nyní si můžete vybrat skvělé zboží z této oblíbené sekce ve výhodné akci.

Tento kvalitní a žádaný kus CCM Helma CCM Super Tacks X SR, bílá, Senior, M, 55-60cm s pečetí kvality od značky CCM jednoduše můžete sehnat bezpečně online opravdu levně. Akční cena 9 668 Kč.