CCM Helma CCM Tacks 110 SR, zelená, Senior, L, 57-62cm

Helma CCM Tacks 110 SR – jedná se o nižší model řady TACKS, vhodná pro amatérské i rekreační hokejisty, kterým zaručí dokonalou ochranu. Helma... více informací »
CCM Helma CCM Tacks 110 SR
Značka: CCM
2 069 Kč
DO OBCHODU >
Helma CCM Tacks 110 SR – jedná se o nižší model řady TACKS, vhodná pro amatérské i rekreační hokejisty, kterým zaručí dokonalou ochranu. Helma...

Helma CCM Tacks 110 SR – jedná se o nižší model řady TACKS, vhodná pro amatérské i rekreační hokejisty, kterým zaručí dokonalou ochranu.

Helma CCM Tacks 110 SR – jedná se o nižší model řady TACKS, vhodná pro amatérské i rekreační hokejisty, kterým zaručí dokonalou ochranu.

Popis:

  • Helmy mají jednoduché, přitom velice praktické provedení.
  • Mají pěnovou výplň s různou hustotou, vyvinutou pro účinnější tlumení nárazů.
  • Snadné nastavení velikosti – velice jednoduchý mechanismus na zadní straně helmy pro individuální nastavení a vysokou úroveň pohodlí.
  • Skořepina zaručí dokonalou ochranu, svým tvarem pomáhá pohlcovat velké množství nárazů.

 

Tento kvalitní a levný produkt CCM Helma CCM Tacks 110 SR, zelená, Senior, L, 57-62cm jde nakoupit již dnes tady na našem webu ve známé kategorii hokejové helmy. Nyní můžete koupit skvělé produkty z této populární kategorie z pohodlí domova!

Tento kvalitní výrobek CCM Helma CCM Tacks 110 SR, zelená, Senior, L, 57-62cm od našeho známého výrobce CCM snadno můžete najít u nás teď v bezva akci. Aktuálně v akci od 2 069 Kč.