CCM Helma CCM Tacks 210 SR, bílá, Senior, XS, 51-55cm

Helma CCM Tacks 210 SR - je novou výkonnostní helmou pro maximální pohodlí a ochranu proti nárazům, které díky méně mezerám účinněji obepíná... více informací »
CCM Helma CCM Tacks 210 SR
Značka: CCM
2 166 Kč
DO OBCHODU >
Helma CCM Tacks 210 SR - je novou výkonnostní helmou pro maximální pohodlí a ochranu proti nárazům, které díky méně mezerám účinněji obepíná...

Helma CCM Tacks 210 SR – je novou výkonnostní helmou pro maximální pohodlí a ochranu proti nárazům, které díky méně mezerám účinněji obepíná hlavu. 

Helma CCM Tacks 210 SR – je novou výkonnostní helmou pro maximální pohodlí a ochranu proti nárazům, které díky méně mezerám účinněji obepíná hlavu. 

Popis:

  • Helma je kvalitní, odolná a dokonale ochrání.
  • Poskytuje dokonalou ochranu a pohodlí je dvojí hustoty s EVA pěnou.
  • Výplň byla vyvinuta proto, aby poskytovala maximální pohodlí a ochranu proti nárazům a s méně mezerami účinněji obepíná hlavu.
  • Hladký vzhled s nízkým profilem a tvarem, který pomáhá pohlcovat nárazy.
  • Jednoduchý mechanismus na zadní straně helmy pro individuální nastavení.

Super produkt CCM Helma CCM Tacks 210 SR, bílá, Senior, je k dostání bezprostředně na webu umístěný v sekci hokejové helmy! Nyní můžete najít vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky z pohodlí domova.

Tento nejprodávanější výrobek CCM Helma CCM Tacks 210 SR, bílá, Senior, XS, 51-55cm od předního výrobce CCM lze získat na našich stránkách teď v akci. Aktuálně za super cenu 2 166 Kč.