CCM Helma CCM Tacks 710 Combo SR, černá, Senior, L, 57-62cm

Helma CCM Tacks 710 Combo SR – určená pro profesionální hokejisty, nabízí mimořádné pohodlí, plně přizpůsobitelný tvar a dokonalou ochranu.... více informací »
CCM Helma CCM Tacks 710 Combo SR
Značka: CCM
5 554 Kč
DO OBCHODU >
Helma CCM Tacks 710 Combo SR – určená pro profesionální hokejisty, nabízí mimořádné pohodlí, plně přizpůsobitelný tvar a dokonalou ochranu....

Helma CCM Tacks 710 Combo SR – určená pro profesionální hokejisty, nabízí mimořádné pohodlí, plně přizpůsobitelný tvar a dokonalou ochranu.

Helma CCM Tacks 710 Combo SR – určená pro profesionální hokejisty, nabízí mimořádné pohodlí, plně přizpůsobitelný tvar a dokonalou ochranu.

Popis:

  • Použití technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu.
  • Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy, pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.
  • Při vývoji byl použit R.E.D. systém odolný proti způsobeným nárazům.
  • Nová pěna I.Q.Shion Foam vyplnila vycpávky uvnitř helmy a dopomáhá hokejistům k pohodlnému nošení ochrany hlavy..
  • Jednoduchý mechanismus nastavení velikost, který je na zadní straně helmy, vám umožní helmu velikostně přizpůsobit dle potřeby.
  • Helma disponuje dokonalým systémem odvětrávání.
  • Mřížka pomáhá předejít případným zraněním obličeje.


Tento kvalitní a žádaný produkt seženete v pohodě tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii hokejové helmy! Vyhledejte si nové zboží z této populární rubriky za extra cenu!

Tento výjimečný produkt CCM Helma CCM Tacks 710 Combo SR, černá, Senior, L, 57-62cm s pečetí kvality od značky CCM je k dispozici právě za výprodejovou cenu. Nabídka od 5 554 Kč.