CCM Helma CCM Tacks 710 SR, červená, Senior, S, 51-56cm

Helma CCM Tacks 710 SR - určená pro profesionální hokejisty, nabízí mimořádné pohodlí, plně přizpůsobitelný tvar a dokonalou ochranu. Helma CCM... více informací »
CCM Helma CCM Tacks 710 SR
Značka: CCM
4 465 Kč
DO OBCHODU >
Helma CCM Tacks 710 SR - určená pro profesionální hokejisty, nabízí mimořádné pohodlí, plně přizpůsobitelný tvar a dokonalou ochranu. Helma CCM...

Helma CCM Tacks 710 SR – určená pro profesionální hokejisty, nabízí mimořádné pohodlí, plně přizpůsobitelný tvar a dokonalou ochranu.

Helma CCM Tacks 710 SR – určená pro profesionální hokejisty, nabízí mimořádné pohodlí, plně přizpůsobitelný tvar a dokonalou ochranu.

Popis:

  • Použití technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu.
  • Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy, pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.
  • Při vývoji byl použit R.E.D. systém odolný proti způsobeným nárazům.
  • Nová pěna I.Q.Shion Foam vyplnila vycpávky uvnitř helmy a dopomáhá hokejistům k pohodlnému nošení ochrany hlavy..
  • Jednoduchý mechanismus nastavení velikost, který je na zadní straně helmy, vám umožní helmu velikostně přizpůsobit dle potřeby.
  • Helma disponuje dokonalým systémem odvětrávání.

Výjimečný a žádaný produkt CCM Helma CCM Tacks 710 SR, jde pořídit prostě tu na našem webu zařazený v kategorii hokejové helmy. Nyní získáte ještě podobné produkty ve zmiňované sekci v bezva akci.

Tento zlevněný produkt CCM Helma CCM Tacks 710 SR, červená, Senior, S, 51-56cm od značky s dobrým jménem CCM můžete nakoupit právě teď za nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 465 Kč.