CCM Helma CCM Tacks 910 SR, bílá, Senior, S, 52-57cm

Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro... více informací »
CCM Helma CCM Tacks 910 SR
Značka: CCM
5 554 Kč
DO OBCHODU >
Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro...

Helma CCM Tacks 910 SR –  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty.

Helma CCM Tacks 910 SR –  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty.

Popis:

  • Nové vycpávky Fluid Inside, které jsou strategicky rozmístěné ve výplni helmy.
  • V kombinaci s materiálem D3O®, který je citlivý na rychlost deformace, poskytují nejvyšší úroveň ochrany, neboť dokážou účinně pohltit různé typy nárazů a odvést jejich energii.
  • Helma disponuje novou komfortní výstelkou z paměťové pěny a s vrstvou pěny s dvojí hustoty a hladkými okraji.
  • Nabízí profesionální úroveň pohodlí s dodatečnou výhodou v podobě účinné regulace pocení v přední části.
  • Aktivní stabilizátor se systémem nastavení bez použití nástrojů v podobě vycpávky se sám přizpůsobí pro optimální oporu v týlní oblasti a jednoduché nastavení helmy zpředu dozadu usnadňuje individuální přizpůsobení helmy širšímu spektru velikostí hlavy.
  • Má estetičtější vzhled s nárazuvzdornou boční výztuhou je preferovaný profesionály a má inovovanou konstrukční tuhost pro zesílenou ochranu po stranách hlavy.


Zajímavý produkt CCM Helma CCM Tacks 910 SR, bílá, Senior, S, je k sehnání teď tu na našich stránkách v oblíbené sekci hokejové helmy. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z naší rubriky v bezva akci.

Tento žádaný produkt CCM Helma CCM Tacks 910 SR, bílá, Senior, S, 52-57cm od společnosti s výborným jménem CCM snadno můžete pořídit momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci od 5 554 Kč.