CCM Hokejka CCM JetSpeed 475 INT, Intermediate, 65, L, P29

Hokejka CCM JetSpeed 475 INT - je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě . Hokejka CCM JetSpeed 475 INT - je... více informací »
CCM Hokejka CCM JetSpeed 475 INT
Značka: CCM
3 618 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM JetSpeed 475 INT - je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě . Hokejka CCM JetSpeed 475 INT - je...

Hokejka CCM JetSpeed 475 INT – je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě .

Hokejka CCM JetSpeed 475 INT – je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě .

Popis:

  • Technologie CARBON MATRIX s taktilním povrchem na čepeli vyvinula hokejku z lehkého tkaného uhlíkového vlákna pro výjimečný výkon, pevnost a odolnost čepele.
  • Hybridní bod ohybu vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.
  • Lehká čepel JS3 s jádrem s tlumicí technologií a taktilním povrchem je navržená tak, aby vám poskytovala lepší cit při práci s pukem.
  • Tvar rukojeti R-GEOMETRIE, který nabízí aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě.
  • Geometrie navržená specificky pro velikost rukou mladších hráčů se vyznačuje zaoblenými hranami a konkávními boky pro větší pohodlí a lepší ovládání hole.
  • Hokejka nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.
  • Délka hokejky: 160cm

 

Kvalitní a žádaný produkt můžete koupit bez obtíží tady na stránkách v oblíbené rubrice hokejky! Najděte si ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu.

Neodolatelný kus CCM Hokejka CCM JetSpeed 475 INT, Intermediate, 65, L, P29 od výrobce CCM jde sehnat momentálně téměř zdarma! Aktuálně v akci za 3 618 Kč.