CCM Hokejka CCM JetSpeed 475 JR, Junior, 50, R, P29

Zajímavý kus CCM Hokejka CCM JetSpeed 475 JR, Junior, 50, R, P29 máte možnost nakoupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci... více informací »
CCM Hokejka CCM JetSpeed 475 JR
Značka: CCM
3 545 Kč
DO OBCHODU >
Zajímavý kus CCM Hokejka CCM JetSpeed 475 JR, Junior, 50, R, P29 máte možnost nakoupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci...

Zajímavý kus CCM Hokejka CCM JetSpeed 475 JR, Junior, 50, R, P29 máte možnost nakoupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci hokejky! Nyní můžete získat unikátní produkty z naší sekce za extra cenu!
Hokejka CCM JetSpeed 475 JR – je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě .

Hokejka CCM JetSpeed 475 JR – je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě .

Popis:

  • Technologie CARBON MATRIX s taktilním povrchem na čepeli vyvinula hokejku z lehkého tkaného uhlíkového vlákna pro výjimečný výkon, pevnost a odolnost čepele.
  • Hybridní bod ohybu vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.
  • Lehká čepel JS3 s jádrem s tlumicí technologií a taktilním povrchem je navržená tak, aby vám poskytovala lepší cit při práci s pukem.
  • Tvar rukojeti R-GEOMETRIE, který nabízí aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě.
  • Geometrie navržená specificky pro velikost rukou mladších hráčů se vyznačuje zaoblenými hranami a konkávními boky pro větší pohodlí a lepší ovládání hole.
  • Hokejka nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.

Délka hokejky: 140cm

 

Tento vynikající produkt CCM Hokejka CCM JetSpeed 475 JR, Junior, 50, R, P29 od známého dodavatele CCM je dostupný právě nyní napořád výhodně! Pouze nyní za 3 545 Kč.