CCM Hokejka CCM Jetspeed FT3 SR, Senior, 85, L, P29

Hokejka CCM Jetspeed FT3 SR - profesionální hokejka, je druhým nejvyšším modelem z řady Jetspeed, tento model hokejky používají ti nejnáročnější... více informací »
CCM Hokejka CCM Jetspeed FT3 SR
Značka: CCM
5 191 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Jetspeed FT3 SR - profesionální hokejka, je druhým nejvyšším modelem z řady Jetspeed, tento model hokejky používají ti nejnáročnější...

Hokejka CCM Jetspeed FT3 SR – profesionální hokejka, je druhým nejvyšším modelem z řady Jetspeed, tento model hokejky používají ti nejnáročnější hráči v nejlepších soutěžích.

Hokejka CCM Jetspeed FT3 SR – profesionální hokejka, je druhým nejvyšším modelem z řady Jetspeed, tento model hokejky používají ti nejnáročnější hráči v nejlepších soutěžích.

Popis:

  • Bod ohybu hokejky má HYBRIDNÍ PROFIL TVRDOSTI, který vytváří silový kloubový efekt.
  • Ten při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.
  • ČEPEL je odlehčená, má tlumicí technologii, vyztuženou patku a špičku a taktilním povrchem, který vylepšuje cit při práci s pukem.
  • RUKOJEŤ je  s  DVOJITĚ KONKÁVNÍM TVAREM – R geometrie je charakteristická se zaoblenými rohy, konkávními boky a výsledkem je mimořádně pohodlná a výkonná hůl .
  • TECHNOLOGIE RUKOJETI MÁ NOVOU OPTIMALIZOVANOU KONSTRUKCI, která je vyvinutá za použití nejmodernějších nástrojů výrazně snižuje hmotnost, aniž by tím utrpěla odolnost hole.
  • Použitý materiál – lehké tkané uhlíkové vlákno zvětšuje celkovou tuhost, pevnost i odolnost rukojeti a čepele.

Žádaný produkt lze koupit právě u nás v populární rubrice hokejky! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této populární kategorie snadno online!

Povedený výrobek CCM Hokejka CCM Jetspeed FT3 SR, Senior, 85, L, P29 od značky s tradicí a dobrou pověstí CCM máte možnost nakoupit tady teď právě ve výprodejové akci! Momentálně v akci za 5 191 Kč.