CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite INT, Intermediate, 65, R, P29

Hokejka CCM Jetspeed PureLite INT -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty. Hokejka CCM... více informací »
CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite INT
Značka: CCM
2 045 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Jetspeed PureLite INT -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty. Hokejka CCM...

Hokejka CCM Jetspeed PureLite INT –  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.

Hokejka CCM Jetspeed PureLite INT –  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.

Popis:

  • Hokejka je s čepelí Attackframe. Má ohybovou tuhost a zajistí maximální přesnost, tvrdší a rychlejší ránu.
  • Struktura hoejky snižuje únavu materiálu a tím zajišťuje dlouhou životnost hole.
  • Shaft je kompletně pokryt strategicky rozmístěným gripem, který zajišťuje lepší kontrolu a cit nad střelou. Bumper Technology v shaftu zvyšuje její odolnost i díky přidaným materiálům.
  • Tvar hokejky odpovídá F-geometrii.
  • Hokejka má mírně zahnutou čepel s oblou špičkou, je určená pro přesné střely a precizní přihrávky, ale i tečování střel.
  • Délka hokejky: 160cm


Oblíbený a akční produkt CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite INT, Intermediate, 65, R, P29 najdete také tu na stránkách umístěný v kategorii hokejky. Nyní koupíte oblíbené produkty z této populární rubriky ve slevě!

Velmi oblíbený produkt CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite INT, Intermediate, 65, R, P29 originál od výrobce CCM jednoduše seženete zrovna za výborné peníze! Nyní můžete mít za 2 045 Kč.