CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR, Junior, 50, R, P29

Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty. Hokejka CCM... více informací »
CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR
Značka: CCM
1 851 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty. Hokejka CCM...

Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR –  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.

Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR –  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.

Popis:

  • Hokejka je s čepelí Attackframe. Má ohybovou tuhost a zajistí maximální přesnost, tvrdší a rychlejší ránu.
  • Struktura hoejky snižuje únavu materiálu a tím zajišťuje dlouhou životnost hole.
  • Shaft je kompletně pokryt strategicky rozmístěným gripem, který zajišťuje lepší kontrolu a cit nad střelou. Bumper Technology v shaftu zvyšuje její odolnost i díky přidaným materiálům.
  • Tvar hokejky odpovídá F-geometrii.
  • Hokejka má mírně zahnutou čepel s oblou špičkou, je určená pro přesné střely a precizní přihrávky, ale i tečování střel.

Délka hokejky: 140cm

 


Tento diskontní produkt CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR, Junior, 50, R, P29 lze koupit rovnou tu na našem webu zařazený v rubrice hokejky. Získejte ještě ostatní zboží ze zmíněné sekce za internetové ceny.

Zlevněný produkt CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR, Junior, 50, R, P29 od značky CCM snadno naleznete tady teď právě skutečně levně! Aktuálně za super cenu 1 851 Kč.