CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR, Senior, 95, R, P29

Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty. Hokejka CCM Jetspeed... více informací »
CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR
Značka: CCM
2 250 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty. Hokejka CCM Jetspeed...

Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR –  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.

Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR –  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.

Popis:

  • Hokejka je velmi lehká a skvěle tvarovaná, takže byste ani nepoznali, že se nejedná o profesionální hůl.
  • Díky kvalitnímu vyvážení máte v holi maximální cit s pukem
  • Hokejka je s čepelí Attackframe. Má ohybovou tuhost a zajistí maximální přesnost, tvrdší a rychlejší ránu.
  • Struktura hoejky snižuje únavu materiálu a tím zajišťuje dlouhou životnost hole.
  • Shaft je kompletně pokryt strategicky rozmístěným gripem, který zajišťuje lepší kontrolu a cit nad střelou. Bumper Technology v shaftu zvyšuje její odolnost i díky přidaným materiálům.
  • Tvar hokejky odpovídá F-geometrii.
  • Hokejka má mírně zahnutou čepel s oblou špičkou, je určená pro přesné střely a precizní přihrávky, ale i tečování střel .
 

 


Velmi žádaný produkt CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR, Senior, 95, R, P29 máte možnost sehnat v pohodě u nás v populární rubrice hokejky. Nyní najdete parádní produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu.

Zlevněný produkt CCM Hokejka CCM Jetspeed PureLite SR, Senior, 95, R, P29 od výrobce se zárukou kvality CCM seženete právě teď opravdu levně. Cena již od 2 250 Kč.