CCM Hokejka CCM Ribcor 76K INT, Intermediate, 55, R, P29

Hokejka CCM Ribcor 76K INT -  je polo profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) –... více informací »
CCM Hokejka CCM Ribcor 76K INT
Značka: CCM
3 134 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Ribcor 76K INT -  je polo profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) –...

Hokejka CCM Ribcor 76K INT –  je polo profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) – tzv. low kick point.

Hokejka CCM Ribcor 76K INT –  je polo profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) – tzv. low kick point.

Popis:

  • Technologie CARBON MATRIX a tkané uhlíkové vlákno nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost.
  • Větší kontrolu nad pukem zajišťuje i taktilní povrch čepele.
  • Nízký bod odpalu zvyšuje rychlost uvolnění.
  • Na shaftu je použita vylepšená technologie POPMATRIX. Inovovaná geometrie Ribcor nabízí efektivnější a plynulejší přenos energie pro maximalizaci pevnosti v ohybu a rychlosti uvolnění.
  • Čepel ASCENT BLADE 2 s vrstvenou texturou je odlehčená čepel s taktilním povrchem a vyztuženou patkou a špičkou, čímž vylepšuje cit při práci s pukem.
  • Délka hokejky: 160cm

 

 

Unikátní a žádaný produkt CCM Hokejka CCM Ribcor 76K INT, Intermediate, 55, R, P29 lze koupit právě zde na webu v populární sekci hokejky. Připravili jsme ostatní produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu!

Tento diskontní produkt CCM Hokejka CCM Ribcor 76K INT, Intermediate, 55, R, P29 od výrobce s dlouholetou historií CCM lze získat aktuálně na našich stránkách téměř zdarma! Levně za 3 134 Kč.