CCM Hokejka CCM Ribcor 76K SR, Senior, 75, R, P29

Hokejka CCM Ribcor 76K SR  -  je polo profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) –... více informací »
CCM Hokejka CCM Ribcor 76K SR
Značka: CCM
3 376 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Ribcor 76K SR  -  je polo profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) –...

Hokejka CCM Ribcor 76K SR  –  je polo profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) – tzv. low kick point.

Hokejka CCM Ribcor 76K SR  –  je polo profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) – tzv. low kick point.

Popis:

  • Technologie CARBON MATRIX a tkané uhlíkové vlákno nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost.
  • Větší kontrolu nad pukem zajišťuje i taktilní povrch čepele.
  • Nízký bod odpalu zvyšuje rychlost uvolnění.
  • Na shaftu je použita vylepšená technologie POPMATRIX.
  • Inovovaná geometrie Ribcor nabízí efektivnější a plynulejší přenos energie pro maximalizaci pevnosti v ohybu a rychlosti uvolnění.
  • Čepel ASCENT BLADE 2 s vrstvenou texturou je odlehčená čepel s taktilním povrchem a vyztuženou patkou a špičkou, čímž vylepšuje cit při práci s pukem.

Tento diskontní výrobek CCM Hokejka CCM Ribcor 76K SR, Senior, 75, R, P29 lze koupit snadno na stránkách v populární rubrice hokejky! Nyní můžete získat akční zboží z naší rubriky za super peníze!

Tento kvalitní a levný produkt CCM Hokejka CCM Ribcor 76K SR, Senior, 75, R, P29 od spolehlivé značky CCM jednoduše můžete získat na našich stránkách extra se slevou! Teď v akci 3 376 Kč.