CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 INT, Intermediate, 55, R, P29

Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 INT -  je profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) –... více informací »
CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 INT
Značka: CCM
4 513 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 INT -  je profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) –...

Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 INT –  je profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) – tzv. low kick point.

Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 INT –  je profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) – tzv. low kick point.

Popis:

  • Konstrukce vyvinutá za použití nejmodernějších nástrojů a technologie CARBON MATRIX výrazně snižuje hmotnost, aniž by tím utrpěla odolnost hole.
  • Naše vlastní konstrukce asymetrického zúžení Ribcor s měkkou oblastí zúžení a optimální vertikální tvrdostí maximalizuje ohyb a uvolnění.
  • Vyspělá ergonomická konstrukce rukojeti je výsledkem spolupráce CCM Performance Lab s nejlepšími světovými hokejovými hráči.
  • Čepel ASCENT BLADE 2 s vrstvenou texturou je odlehčená čepel s taktilním povrchem a vyztuženou patkou a špičkou, čímž vylepšuje cit při práci s pukem.
  • Délka hokejky: 160cm


Tento levný výrobek můžete získat bezprostředně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci hokejky. Mrkněte na oblíbené produkty z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Unikátní a oblíbený výrobek CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 INT, Intermediate, 55, R, P29 od kvalitní značky CCM lze nakoupit u nás nyní za outletovou cenu. Aktuálně za 4 513 Kč.