CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 SR, Senior, 70, L, P90TM

Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 SR -  je profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) –... více informací »
CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 SR
Značka: CCM
4 949 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 SR -  je profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) –...

Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 SR –  je profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) – tzv. low kick point.

Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 SR –  je profesionální model hokejky z řady Ribcor, tato řada se vyznačuje tím, že má nízký bod odpalu (ohybu) – tzv. low kick point.

Popis:

  • Konstrukce vyvinutá za použití nejmodernějších nástrojů a technologie CARBON MATRIX výrazně snižuje hmotnost, aniž by tím utrpěla odolnost hole.
  • Naše vlastní konstrukce asymetrického zúžení Ribcor s měkkou oblastí zúžení a optimální vertikální tvrdostí maximalizuje ohyb a uvolnění.
  • Vyspělá ergonomická konstrukce rukojeti je výsledkem spolupráce CCM Performance Lab s nejlepšími světovými hokejovými hráči.
  • Čepel ASCENT BLADE 2 s vrstvenou texturou je odlehčená čepel s taktilním povrchem a vyztuženou patkou a špičkou, čímž vylepšuje cit při práci s pukem.

 

Hodně oblíbený výrobek CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 SR, Senior, 70, L, P90TM dostanete bez problémů na webu v kategorii hokejky! Vyberte si zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu!

Tento exkluzivní produkt CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 5 SR, Senior, 70, L, P90TM od známé společnosti CCM seženete právě teď v nabídce napořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 4 949 Kč.