CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro SR, Senior, 85, L, P29

Hokejku CCM Ribcor Trigger 6 Pro ocenění všichni profesionální a výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v přebrankovém... více informací »
CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro SR
Značka: CCM
6 982 Kč
DO OBCHODU >
Hokejku CCM Ribcor Trigger 6 Pro ocenění všichni profesionální a výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v přebrankovém...

Hokejku CCM Ribcor Trigger 6 Pro ocenění všichni profesionální a výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v přebrankovém prostoru. Tomu hraje do karet už standardní nízký kick point v dolní části shaftu hole. Je celkově měkčí oproti předchozím generacím z produktové řady Ribcor.

Hokejku CCM Ribcor Trigger 6 Pro ocenění všichni profesionální a výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v přebrankovém prostoru. Tomu hraje do karet už standardní nízký kick point v dolní části shaftu hole. Je celkově měkčí oproti předchozím generacím z produktové řady Ribcor. Stále tedy platí, že padne do ruky především technickým hráčům, kteří se rádi mazlí s pukem. Hokejka využívá technologii Skeleton+ a technologii nanášení uhlíkových vrstev. Tím se opět rapidně snižuje váha hole. Ergonomický tvar shaftu s protiskluzovou vrstvou pak zajistí bezproblémové ovládání. Ribcor Trigger 6 Pro nabízíme od juniorských flexů 40 až po nejtvrdší seniorský flex 95 a v klasických záhybech 28 a 29.


Tento nejprodávanější produkt CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro SR, Senior, 85, můžete sehnat bezprostředně tu umístěný v kategorii hokejky. Získejte ještě další zboží z této kategorie na pár kliknutí.

Tento oblíbený výrobek CCM Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro SR, Senior, 85, L, P29 od společnosti se zárukou kvality CCM můžete sehnat v naší internetové nabídce za výhodnou cenu! Momentálně v akci za 6 982 Kč.