CCM Hokejka CCM SuperTacks 9380 INT, Intermediate, 55, R, P29

Hokejka CCM SuperTacks 9380 INT - je poloprofesionální model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají hráči ve všech ligách po celém světě.... více informací »
CCM Hokejka CCM SuperTacks 9380 INT
Značka: CCM
3 618 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM SuperTacks 9380 INT - je poloprofesionální model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají hráči ve všech ligách po celém světě....

Hokejka CCM SuperTacks 9380 INT – je poloprofesionální model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají hráči ve všech ligách po celém světě.

Hokejka CCM SuperTacks 9380 INT – je poloprofesionální model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají hráči ve všech ligách po celém světě.

Popis:

  • Hokejky řady Tacks se vyznačují středním bodem ohybu – tzv. MID KICK POINT.
  • Profil s variabilní tvrdostí a dvěma různými zónami tuhosti pro maximální ohyb hole jak u střel zápěstím, tak i příklepem.
  • Tkané uhlíkové vlákno C6 nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost rukojeti i čepele.
  • Osvědčený hranatý design nabízí hráči hůl s tradičním citem, která pohodlně padne do ruky. Odlehčená čepel ULTRA ATTACKFRAME s vysokou torzní a ohybovou tuhostí pro přesné střílení i přihrávky.
  • Právě tyto vlastnosti dělají z hokejky CCM Super Tacks 9380 odolnou a lehkou hokejku, kterou si prostě zamilujete.
  • Délka hokejky: 160cm

Tento oblíbený produkt jde získat pohodlně na našem webu v populární kategorii hokejky. Máme pro vás oblíbené produkty z této populární kategorie za báječnou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek CCM Hokejka CCM SuperTacks 9380 INT, Intermediate, 55, R, P29 od kvalitního výrobce CCM jednoduše naleznete tady a teď za výhodné peníze. Nabídka od 3 618 Kč.