CCM Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR, Senior, 75, R, P29

Kvalitní a levný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR, Senior, máte možnost najít mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci... více informací »
CCM Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR
Značka: CCM
3 860 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní a levný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR, Senior, máte možnost najít mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci...

Kvalitní a levný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR, Senior, máte možnost najít mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci hokejky. Nyní najdete ještě jiné produkty z této sekce za rozumné peníze.
Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR –  je poloprofesionální model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají hráči ve všech ligách po celém světě.

Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR –  je poloprofesionální model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají hráči ve všech ligách po celém světě.

Popis:

  • Hokejky řady Tacks se vyznačují středním bodem ohybu – tzv. MID KICK POINT.
  • Profil s variabilní tvrdostí a dvěma různými zónami tuhosti pro maximální ohyb hole jak u střel zápěstím, tak i příklepem.
  • Tkané uhlíkové vlákno C6 nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost rukojeti i čepele.
  • Osvědčený hranatý design nabízí hráči hůl s tradičním citem, která pohodlně padne do ruky. Odlehčená čepel ULTRA ATTACKFRAME s vysokou torzní a ohybovou tuhostí pro přesné střílení i přihrávky.
  • Právě tyto vlastnosti dělají z hokejky CCM Super Tacks 9380 odolnou a lehkou hokejku, kterou si prostě zamilujete.
Tento diskontní kousek CCM Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR, Senior, 75, R, P29 od kvalitní společnosti CCM lze koupit tady skutečně výhodně! Nyní můžete mít za 3 860 Kč.