CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro INT, Intermediate, 55, R, P29

Hokejka CCM Tacks AS2 PRO je profesionální hokejka z řady Tacks, kterou používají hráči v nejlepších soutěžích na světě, včetně NHL!... více informací »
CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro INT
Značka: CCM
5 627 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Tacks AS2 PRO je profesionální hokejka z řady Tacks, kterou používají hráči v nejlepších soutěžích na světě, včetně NHL!...

Hokejka CCM Tacks AS2 PRO je profesionální hokejka z řady Tacks, kterou používají hráči v nejlepších soutěžích na světě, včetně NHL!

MAXIMALIZOVANÝ STŘEDNÍ BOD ODPALU. Díky měkčí střední sekci se prodlužuje doba ohybu a zvyšuje množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení posiluje stabilitu a reaktivnost. TECHNOLOGIE RUKOJETI X-FLOW je vyspělá technologie lisování, která umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole. ČEPEL ACU X-STIFF má extra tuhou, a přitom odlehčenou konstrukci s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost. MATERIÁL SIGMATEX® SPREAD TOW je vysoce funkční tkanina, vyvinutá speciálně pro nás předním světovým výrobcem leteckých a kosmických technologií. Inovativní technika tkaní vláken propůjčuje holi lehkost, pevnost a odolnost.

Délka hokejky: 160cm


Hodně povedený výrobek CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro INT, Intermediate, 55, R, dostanete v pohodě tady u nás umístěný v rubrice hokejky. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z naší sekce za extra cenu.

Tento zlevněný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro INT, Intermediate, 55, R, P29 od spolehlivé značky CCM je k dispozici v naší internetové nabídce extra výhodně! Nabídky již od 5 627 Kč.