CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro JR, Junior, 50, R, P29

Hokejka CCM Tacks AS2 PRO je profesionální hokejka z řady Tacks, kterou používají hráči v nejlepších soutěžích na světě, včetně NHL!... více informací »
CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro JR
Značka: CCM
4 199 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Tacks AS2 PRO je profesionální hokejka z řady Tacks, kterou používají hráči v nejlepších soutěžích na světě, včetně NHL!...

Hokejka CCM Tacks AS2 PRO je profesionální hokejka z řady Tacks, kterou používají hráči v nejlepších soutěžích na světě, včetně NHL!

MAXIMALIZOVANÝ STŘEDNÍ BOD ODPALU. Díky měkčí střední sekci se prodlužuje doba ohybu a zvyšuje množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení posiluje stabilitu a reaktivnost. TECHNOLOGIE RUKOJETI X-FLOW je vyspělá technologie lisování, která umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole. ČEPEL ACU X-STIFF má extra tuhou, a přitom odlehčenou konstrukci s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost. MATERIÁL SIGMATEX® SPREAD TOW je vysoce funkční tkanina, vyvinutá speciálně pro nás předním světovým výrobcem leteckých a kosmických technologií. Inovativní technika tkaní vláken propůjčuje holi lehkost, pevnost a odolnost.

Délka hokejky: 140cm

Oblíbený a akční produkt máte možnost sehnat prostě tady u nás v populární sekci hokejky! Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Akční a ve slevě výrobek CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro JR, Junior, 50, R, P29 od výrobce s mnohaletou tradicí CCM pohodlně dostanete momentálně za akční cenu! Aktuálně výhodně za 4 199 Kč.