CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR, Senior, 95, R, P29

Výjimečný a žádaný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR, Senior, 95, R, P29 můžete pořídit přímo tady na našem webu ve známé sekci hokejky.... více informací »
CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR
Značka: CCM
5 627 Kč
DO OBCHODU >
Výjimečný a žádaný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR, Senior, 95, R, P29 můžete pořídit přímo tady na našem webu ve známé sekci hokejky....

Výjimečný a žádaný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR, Senior, 95, R, P29 můžete pořídit přímo tady na našem webu ve známé sekci hokejky. Podívejte se na ostatní kousky z této populární rubriky v akci.
Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR – hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu.

 

Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR – hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu.

 

Popis:

  • Inovovaný povrch čepele dodává lepší cit pro puk.
  • Hokejka je z pevného a odolného materiálu, který vydrží i ten největší zápřah a díky střednímu kick pointu se přizpůsobí úchopu.
  • Střední bod odpalu je měkčí střední sekce, ta prodlužuje dobu ohybu a zvyšuje tak množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení maximalizuje stabilitu a reaktivnost.
  • Technologie rukojeti X-Flow je vyspělá technologie lisování, která umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole.
  • Čepel je extra tuhá a přitom odlehčená s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost.
  • Tkané uhlíkové vlákno na čepeli a rukojeti zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost těchto částí.

 

Designový produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR, Senior, 95, R, P29 od odblíbeného výrobce CCM snadno získáte ještě dnes extra výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 5 627 Kč.