CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 INT, Intermediate, 55, R, P29

Kvalitní a žádaný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 INT, Intermediate, 55, R, P29 jde sehnat právě zde tu na stránkách v oblíbené rubrice... více informací »
CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 INT
Značka: CCM
3 981 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní a žádaný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 INT, Intermediate, 55, R, P29 jde sehnat právě zde tu na stránkách v oblíbené rubrice...

Kvalitní a žádaný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 INT, Intermediate, 55, R, P29 jde sehnat právě zde tu na stránkách v oblíbené rubrice hokejky. Připravili jsme skvělé zboží ve zmíněné sekci za internetové ceny!
Hokejka CCM Super Tacks AS3 INT-  je profi model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně věhlasné NHL.

Hokejka CCM Super Tacks AS3 INT–  je profi model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně věhlasné NHL.

Popis:

  • Hokejky řady Tacks se vyznačují středním bodem ohybu – tzv. MID KICK POINT.
  • Díky měkčí střední sekci se prodlužuje doba ohybu a zvyšuje množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení posiluje stabilitu a reaktivnost.
  • Tkané uhlíkové vlákno nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost rukojeti i čepele.
  • Osvědčený hranatý design nabízí hráči hůl s tradičním citem, která pohodlně padne do ruky.
  • Extra tuhá, a přitom odlehčená konstrukce čepele ACU X-STIFF s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost.
  • Právě tyto vlastnosti dělají z hokejky CCM Super Tacks AS3 odolnou a lehkou hokejku, kterou si prostě zamilujete.
  • Délka hokejky: 160cm
Kvalitní a velmi žádaný produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 INT, Intermediate, 55, R, P29 od kvalitní společnosti CCM snadno můžete najít aktuálně na webu extra se slevou! V akci od 3 981 Kč.