CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO SR, Senior, 70, R, P90TM

Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO SR -  je profi top model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně... více informací »
CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO SR
Značka: CCM
6 885 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO SR -  je profi top model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně...

Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO SR –  je profi top model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně věhlasné NHL.

Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO SR –  je profi top model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně věhlasné NHL.

Popis:

  • Hokejky řady Tacks se vyznačují středním bodem ohybu – tzv. MID KICK POINT.
  • Díky měkčí střední sekci se prodlužuje doba ohybu a zvyšuje množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení posiluje stabilitu a reaktivnost.
  • Rukojeť hokejky je vyrobena za pomocí technologie vrstvených uhlíkových vláken NANOLITE! Vysoce funkční technologie vrstvených uhlíkových vláken v kombinaci s technologií Sigmatex® s výztužemi z tkaniny spread tow daly vzniknout holi, která je neuvěřitelně lehká a pevná zároveň. 
  • Osvědčený hranatý design nabízí hráči hůl s tradičním citem, která pohodlně padne do ruky.
  • Odlehčená čepel ACU4 XX-STIFF s nejtužší konstrukcí se vyznačuje taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost.
  • Právě tyto vlastnosti dělají z hokejky CCM Super Tacks AS3 PRO super odolnou a lehkou hokejku, kterou si prostě zamilujete.


Tento neodolatelný kus CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO SR, Senior, 70, R, P90TM můžete pořídit rovnou tady na našich stránkách v sekci hokejky. Vyberte si ještě další produkty z této sekce v akci!

Tento velmi oblíbený produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO SR, Senior, 70, R, P90TM originál od značky CCM máte možnost sehnat tady teď právě za výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 6 885 Kč.