CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 SR, Senior, 70, R, P29

Zcela unikátní produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 SR, Senior, 70, R, P29 naleznete v pohodě u nás zařazený v kategorii hokejky! Podívejte se na... více informací »
CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 SR
Značka: CCM
5 796 Kč
DO OBCHODU >
Zcela unikátní produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 SR, Senior, 70, R, P29 naleznete v pohodě u nás zařazený v kategorii hokejky! Podívejte se na...

Zcela unikátní produkt CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 SR, Senior, 70, R, P29 naleznete v pohodě u nás zařazený v kategorii hokejky! Podívejte se na jiné produkty ve zmiňované sekci jednoduše online! Hokejka CCM SuperTacks AS3 SR –  je profi model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně věhlasné NHL.

Hokejka CCM SuperTacks AS3 SR –  je profi model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně věhlasné NHL.

Popis:

  • Hokejky řady Tacks se vyznačují středním bodem ohybu – tzv. MID KICK POINT.
  • Díky měkčí střední sekci se prodlužuje doba ohybu a zvyšuje množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení posiluje stabilitu a reaktivnost.
  • Tkané uhlíkové vlákno nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost rukojeti i čepele.
  • Osvědčený hranatý design nabízí hráči hůl s tradičním citem, která pohodlně padne do ruky.
  • Extra tuhá, a přitom odlehčená konstrukce čepele ACU X-STIFF s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost.
  • Právě tyto vlastnosti dělají z hokejky CCM Super Tacks AS3 odolnou a lehkou hokejku, kterou si prostě zamilujete.
Kvalitní kus CCM Hokejka CCM SuperTacks AS3 SR, Senior, 70, R, P29 od značky CCM snadno můžete získat momentálně na našich stránkách za výhodné peníze. Nyní pořídíte jen za 5 796 Kč.