CCM Hokejový suspenzor CCM Jock, Dětská

Levný produkt CCM Hokejový suspenzor CCM Jock, Dětská můžete pořídit bez problémů tu na našich stránkách v populární kategorii hokejové... více informací »
CCM Hokejový suspenzor CCM Jock
Značka: CCM
411 Kč
DO OBCHODU >
Levný produkt CCM Hokejový suspenzor CCM Jock, Dětská můžete pořídit bez problémů tu na našich stránkách v populární kategorii hokejové...

Levný produkt CCM Hokejový suspenzor CCM Jock, Dětská můžete pořídit bez problémů tu na našich stránkách v populární kategorii hokejové doplňky! Nyní si můžete pořídit parádní kusy ve zmíněné rubrice v bezva akci! Hokejový suspenzor CCM Jock – dokonale ochrání nejcitlivější partie a poskytuje příjemný komfort díky použitému materiálu.

Hokejový suspenzor CCM Jock – dokonale ochrání nejcitlivější partie a poskytuje příjemný komfort díky použitému materiálu.

Popis:

  • Pohodlný a kvalitní suspenzor, dokonalá ochrana citlivého místa.
  • Hlavními přednostmi je velký a silný plastový chránič a  také je dosti široký, takže zasahuje částečně i do oblasti třísel.
  • Má silně tkaný pás, který nikde netlačí a neškrtí.
Ve slevě kousek CCM Hokejový suspenzor CCM Jock, Dětská od známé kvalitní značky CCM můžete dostat v naší aktuální nabídce za parádní cenu. Aktuálně v akci za 411 Kč.