CCM Lokty CCM Jetspeed FT350 JR, Junior, S

Lokty CCM Jetspeed FT350 JR - základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu. Lokty CCM... více informací »
CCM Lokty CCM Jetspeed FT350 JR
Značka: CCM
980 Kč
DO OBCHODU >
Lokty CCM Jetspeed FT350 JR - základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu. Lokty CCM...

Lokty CCM Jetspeed FT350 JR – základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu.

Lokty CCM Jetspeed FT350 JR – základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu.

Popis:

  • Propracované chrániče mají jednodílnou konstrukci, která poskytuje dobrou pohyblivost.
  • Použitý JDP výlisek na kloubu poskytuje dokonalou ochranu a předchází zranění.
  • Loket chrání tvarovaná skořepina, která je  z polyethylenu.
  • Předloktí vyplňuje tvarovaný polyethylenový výlisek a bicepsy chrání lehká pěna.
  • Chrániče se zapínají pomocí 2 pásků, široké suché zipy umožňují snadnou manipulaci a hlavně bezpečně a pevně drží na svém místě a neomezují v pohybu a nikde neškrtí.

 


Neodolatelný produkt seženete již dnes tady u nás umístěný v rubrice hokejové chrániče loktů! Připravili jsme unikátní výrobky z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Vynikající kus CCM Lokty CCM Jetspeed FT350 JR, Junior, S značky CCM můžete sehnat právě nyní za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 980 Kč.