CCM Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH, Dětská, M

Tento vynikající produkt CCM Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH, Dětská, M je k dostání již dnes tady a teď na našem webu v oblíbené sekci hokejové... více informací »
CCM Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH
Značka: CCM
702 Kč
DO OBCHODU >
Tento vynikající produkt CCM Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH, Dětská, M je k dostání již dnes tady a teď na našem webu v oblíbené sekci hokejové...

Tento vynikající produkt CCM Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH, Dětská, M je k dostání již dnes tady a teď na našem webu v oblíbené sekci hokejové chrániče loktů. Připravili jsme pro vás parádní výrobky z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu. Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH – základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu.

Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH – základní model této řady,  jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu.

Popis:

  • Propracované chrániče mají jednodílnou konstrukci, která poskytuje dobrou pohyblivost.
  • Použitý JDP výlisek na kloubu poskytuje dokonalou ochranu a předchází zranění.
  • Loket chrání tvarovaná skořepina, která je  z polyethylenu.
  • Předloktí vyplňuje tvarovaný polyethylenový výlisek a bicepsy chrání lehká pěna.
  • Chrániče se zapínají pomocí 2 pásků, široké suché zipy umožňují snadnou manipulaci a hlavně bezpečně a pevně drží na svém místě a neomezují v pohybu a nikde neškrtí.

 

Velmi oblíbený produkt CCM Lokty CCM Jetspeed FT350 YTH, Dětská, M od populárního výrobce CCM lze získat zde teď extra se slevou! Nyní získáte od 702 Kč.