CCM Lokty CCM Jetspeed FT390 SR, Senior, XL

Lokty CCM Jetspeed FT 390 SR – jsou skvělou volbou pro poloprofesionální hráče, kterým poskytují pohodlí a skvělou ochranu. Lokty CCM Jetspeed FT... více informací »
CCM Lokty CCM Jetspeed FT390 SR
Značka: CCM
2 045 Kč
DO OBCHODU >
Lokty CCM Jetspeed FT 390 SR – jsou skvělou volbou pro poloprofesionální hráče, kterým poskytují pohodlí a skvělou ochranu. Lokty CCM Jetspeed FT...

Lokty CCM Jetspeed FT 390 SR – jsou skvělou volbou pro poloprofesionální hráče, kterým poskytují pohodlí a skvělou ochranu.

Lokty CCM Jetspeed FT 390 SR – jsou skvělou volbou pro poloprofesionální hráče, kterým poskytují pohodlí a skvělou ochranu.

Popis:

  • Pěna DryFoam s uzavřenou buněčnou strukturou absorbuje méně potu, proto výstroj nebude tak těžká při hře.
  • Propracované chrániče mají třídílnou konstrukci, která vás nijak neomezuje a poskytuje maximální volnost pohybu i komplexní ochranu.
  • JDP výlisek na kloubu je dokonalá ochrana, která pomůže předejít zranění.
  • Loketní klouby chrání lehká a pevná skořepina z polyethylenu.
  • Předloktí vyplňuje tvarovaná polyethylenová vložka s rozšířeným krytím a dobrým odvětrávacím systémem.
  • Chrániče se zapínají pomocí 3 pásků, široké suché zipy umožňují snadnou manipulaci a bezpečně a pevně drží.
  • Zakončení suchých zipů tvoří pogumovaná koncovka s protiskluzovou úpravou.


Tento kvalitní a žádaný výrobek CCM Lokty CCM Jetspeed FT390 SR, Senior, je k získání bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené sekci hokejové chrániče loktů. Nyní můžete získat další výrobky z naší sekce v akci!

Žádaný produkt CCM Lokty CCM Jetspeed FT390 SR, Senior, XL od společnosti se zárukou kvality CCM máte možnost dostat tady a teď v akci! Zrovna nyní za cenu 2 045 Kč.