CCM Maska CCM Axis A1.5 YTH, bílá, Dětská, 49-54cm

BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM AXIS 1.5 je základním modelem masky z řady AXIS. Typ masky, určený pro nejmenší hokejové brankáře, nebo hokejbalisty.... více informací »
CCM Maska CCM Axis A1.5 YTH
Značka: CCM
5 264 Kč
DO OBCHODU >
BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM AXIS 1.5 je základním modelem masky z řady AXIS. Typ masky, určený pro nejmenší hokejové brankáře, nebo hokejbalisty....

BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM AXIS 1.5 je základním modelem masky z řady AXIS. Typ masky, určený pro nejmenší hokejové brankáře, nebo hokejbalisty.

Skořepinu masky tvoří POLYKARBONÁT a je tvarovaná pro účinné odrážení puků v nejvíce exponovaných zónách. VÝPLŇ z vícevrstvé VN PĚNY poskytuje ochranu a pohodlí. Chránič brady je z NASTAVITELNÉHO PĚNOVÉHO VÝLISKU, který je navržený pro maximální pohodlí. Potítko masky je z froté materiálu. MŘÍŽKA JE VYROBENA Z UHLÍKOVÉ OCELI pro maximální ochranu proti nárazu. Kulaté rovné dráty zajišťují maximální ochranu a dobrou viditelnost.

Tento exkluzivní produkt CCM Maska CCM Axis A1.5 YTH, bílá, Dětská, 49-54cm dostanete přímo tady na našem webu v sekci hokejové helmy. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této sekce za skvělou cenu!

Designový výrobek CCM Maska CCM Axis A1.5 YTH, bílá, Dětská, 49-54cm od kvalitní společnosti CCM jednoduše pořídíte nyní téměř zdarma. Aktuálně za super cenu 5 264 Kč.