CCM Maska CCM Axis A1.9 SR, bílá, Senior, S, 53-58cm

BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM AXIS 1.9 s CERTIFIKOVANOU CAT EYE mřížkou. Typ masky, kterou používají nároční brankáři ve všech soutěžích na světě.... více informací »
CCM Maska CCM Axis A1.9 SR
Značka: CCM
11 967 Kč
DO OBCHODU >
BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM AXIS 1.9 s CERTIFIKOVANOU CAT EYE mřížkou. Typ masky, kterou používají nároční brankáři ve všech soutěžích na světě....

BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM AXIS 1.9 s CERTIFIKOVANOU CAT EYE mřížkou. Typ masky, kterou používají nároční brankáři ve všech soutěžích na světě.

Maska má je pevná a odolná ve všech exponovaných zónách díky technologiím D3O® a I.Q.SHION. Skořepina SKLOLAMINÁTU VYZTUŽENÉM UHLÍKOVÝMI VLÁKNY. Zesílená ochrana v oblasti brady a čela pro dodatečnou pevnost. VÝPLŇ tvoří CHYTRÝ MATERIÁL D3O® CITLIVÝ NA RYCHLOST DEFORMACE. Materiál pomáhá pohlcovat náraz a odvádět energii v nejvíce exponovaných zónách. Maska má komfortní GELOVOU I.Q.SHION výplň z paměťové pěny s hladkými okraji. POTÍTKO ZE SÍŤOVANÉ KONSTRUKCE pro komfort při výkonu. CHRÁNIČ BRADY TVOŘÍ PĚNA S TROJÍ HUSTOTOU A CHYTRÝM MATERIÁLEM D3O®, který pohlcuje nárazy. Mřížka masky je z NEREZOVÉ OCELI S NÁRAZNÍKEM PRO OCHRANU BARVY. Vysoká ochrana proti nárazu s gumovým nárazníkem bránícím kontaktu s barvou při nárazu. ROVNÉ PLOCHÉ DRÁTY zajišťují maximální viditelnost.


Zlevněný produkt CCM Maska CCM Axis A1.9 SR, bílá, Senior, S, 53-58cm je k dispozici pohodlně tu na stránkách umístěný v rubrice hokejové helmy. Podívejte se na ostatní zboží ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny.

Kvalitní a velmi žádaný produkt CCM Maska CCM Axis A1.9 SR, bílá, Senior, S, 53-58cm od společnosti s dlouholetou tradicí CCM snadno pořídíte zde nyní za výborné peníze. Teď v akci 11 967 Kč.