CCM Ramena CCM Jetspeed FT485 JR, Junior, L

Ramena CCM Jetspeed FT485 SR - ramenní chrániče jsou modelem ramen z řady Jetspeed určené pro náročné poloprofesionální hokejisty. Ramena CCM... více informací »
CCM Ramena CCM Jetspeed FT485 JR
Značka: CCM
2 172 Kč
DO OBCHODU >
Ramena CCM Jetspeed FT485 SR - ramenní chrániče jsou modelem ramen z řady Jetspeed určené pro náročné poloprofesionální hokejisty. Ramena CCM...

Ramena CCM Jetspeed FT485 SR – ramenní chrániče jsou modelem ramen z řady Jetspeed určené pro náročné poloprofesionální hokejisty.

Ramena CCM Jetspeed FT485 SR – ramenní chrániče jsou modelem ramen z řady Jetspeed určené pro náročné poloprofesionální hokejisty.

Popis:

  • Dvouvrstvá konstrukce předního dílu s PE pěnou.
  • Design s nízkým profilem poskytuje dodatečnou ochranu s vylepšenou flexibilitou, aby hráče zbytečně nezpomaloval.
  • Výlisky vesty jsou vyrobené z lehkého PE plastu pro vysokou úroveň ochrany.
  • Trup chrání odvětraný přední díl s PE pěnou a odnímatelným chráničem břicha.
  • Odlehčená, a přitom odolná ochrana hrudníku je natolik prodyšná, že působí lehce, ale poskytuje i nezbytnou ochranu a možnost přizpůsobení krytí.
  • Bicepsový PE výlisek s možností nastavení délky má na míru přizpůsobený tvar, který poskytuje vynikající ochranu.
  • Anatomicky tvarovaný chránič hrudní kosti a páteře z PE pěny zajistí nezbytnou ochranu proti nárazu tam, kde je nejvíce zapotřebí.
  • Kost chrání segmentovaný a částečně pohyblivý chránič dokonale kopírující pohyby těla.

Nový výrobek máte možnost pořídit lehce na webu umístěný v kategorii hokejové chrániče ramen. Získejte unikátní produkty z naší sekce v akci. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další zboží značky CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a žádaný produkt CCM Ramena CCM Jetspeed FT485 JR, Junior, L od výrobce se skvělou pověstí CCM máte možnost sehnat na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně! V současnosti za 2 172 Kč.