CCM Ramena CCM Tacks 9550 JR, Junior, S

Ramena CCM Tacks 9550 JR - jsou ramenní chrániče, které nabízejí spolehlivou a funkční ochranu z jednovrstvé konstrukce s PE pěnou.   Ramena CCM... více informací »
CCM Ramena CCM Tacks 9550 JR
Značka: CCM
1 464 Kč
DO OBCHODU >
Ramena CCM Tacks 9550 JR - jsou ramenní chrániče, které nabízejí spolehlivou a funkční ochranu z jednovrstvé konstrukce s PE pěnou.   Ramena CCM...

Ramena CCM Tacks 9550 JR – jsou ramenní chrániče, které nabízejí spolehlivou a funkční ochranu z jednovrstvé konstrukce s PE pěnou.  

Ramena CCM Tacks 9550 JR – jsou ramenní chrániče, které nabízejí spolehlivou a funkční ochranu z jednovrstvé konstrukce s PE pěnou.  

Popis:

  • Působí lehce a jsou ideální pro rekreační hráče.
  • Ramenní výlisky z PE pěny pro plné pokrytí oblasti ramen zajistí potřebnou ochranu před nárazem i při pádu.
  • Odlehčený tvar trupu plynule se pohybující s tělem poskytuje skvělou úroveň ochrany a snadné nastavení i přizpůsobení na míru zajišťují maximalizované kontaktní plochy pro suchý zip Velcro.
  • Bicepsový štít z tvarovaných PE výlisků spolehlivě ochrání před údery.
  • Anatomický pohyblivý chránič hrudní kosti z lisovaného PE a chránič páteře s PE vložkou pro vysokou úroveň ochrany.

Velmi oblíbený produkt CCM Ramena CCM Tacks 9550 JR, Junior, S máte možnost najít zrovna tu na našich stránkách ve známé kategorii hokejové chrániče ramen! Vyhledejte si ještě jiné produkty z této kategorie za outletovou cenu.

Kvalitní a žádaný produkt CCM Ramena CCM Tacks 9550 JR, Junior, S od přední značky CCM máte možnost dostat již dnes za extra cenu. Aktuálně stojí u nás 1 464 Kč.