CCM Rukavice CCM Super Tacks AS1 JR, tmavě modrá-bílá, Junior, 12″

Rukavice CCM Super Tacks AS1 JR -nové rukavice Super Tacks, představují pokrok v ochraně a citu, využívají těch nejlepších materiálů a jsou vhodné... více informací »
CCM Rukavice CCM Super Tacks AS1 JR
Značka: CCM
3 497 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice CCM Super Tacks AS1 JR -nové rukavice Super Tacks, představují pokrok v ochraně a citu, využívají těch nejlepších materiálů a jsou vhodné...

Rukavice CCM Super Tacks AS1 JR -nové rukavice Super Tacks, představují pokrok v ochraně a citu, využívají těch nejlepších materiálů a jsou vhodné pro náročné hokejisty.

Rukavice CCM Super Tacks AS1 JR -nové rukavice Super Tacks, představují pokrok v ochraně a citu, využívají těch nejlepších materiálů a jsou vhodné pro náročné hokejisty.

Popis:

  • Chytrý materiál D3O® s vrstvami a vložkami ze špičkové PE pěny, dokonale tlumí nárazy.
  • Použitá segmentovanou manžetou Flexcuff.
  • Dlaně z materiálu Pro Clarino® a palcem Pro Flexthumb padnou na ruku jako ulité a nabízejí skvělý cit při práci s hokejkou a zaručí dokonalou odolnost.
  • Rukavice mají anatomický tvar, takže perfektně obejmou ruku, zatímco oblast kolem zápěstí zůstává otevřená, aby neomezovala v manipulaci s pukem.
  • Oblast palce je chráněna dvojitým chráničem pro co nejlepší hybnost a zároveň vysokou ochranu.
  • Antibakteriální výplň zabraňuje množení bakterií způsobujících nežádoucí zápach.

Tento velmi oblíbený kus CCM Rukavice CCM Super Tacks máte možnost sehnat taky na našem webu v oblíbené rubrice hokejové rukavice. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z této sekce za akční cenu!

Žádaný výrobek CCM Rukavice CCM Super Tacks AS1 JR, tmavě modrá-bílá, Junior, 12" od přední společnosti CCM jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce extra se slevou! Akční cena od 3 497 Kč.