CCM Vyrážečka CCM Axis A1.9 INT, bílá, Intermediate, Klasický gard

Vyrážečka CCM GM Axis 1.9 je středním modelem vyrážečky z řady Axis, které používají nároční brankáři napříč všemi soutěžemi na... více informací »
CCM Vyrážečka CCM Axis A1.9 INT
Značka: CCM
4 199 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka CCM GM Axis 1.9 je středním modelem vyrážečky z řady Axis, které používají nároční brankáři napříč všemi soutěžemi na...

Vyrážečka CCM GM Axis 1.9 je středním modelem vyrážečky z řady Axis, které používají nároční brankáři napříč všemi soutěžemi na světě.

Předností této rukavice je TECHNOLOGIE SPEED SKIN. POZICE DLANĚ VE STŘEDU rukavice zajišťuje vyvážený cit.

DLAŇ TVOŘÍ VÍCEVRSTVÝ VYZTUŽENÝ MATERIÁL NASH® optimalizovaný pro cit a odolnost. TUHÉ BOČNÍ ČÁSTI S TVAROVANÝM CHRÁNIČEM PRSTŮ zaručují ochranu proti nárazu. CHRÁNIČE PRSTŮ TVOŘÍ OBAL Z HD PĚNY pro optimální ochranu proti nárazu.

VYRÁŽECÍ DESKU

TVOŘÍ LAMINOVANÁ PĚNA S DVOJÍ HUSTOTOU A S PE PĚNOU. Proto vyrážecí plocha dovoluje vylepšený odraz i lepší kontrolu nad směrem odražených puků. TVAROVANÁ NASTAVITELNÁ TROJDÍLNÁ MANŽETA pro volnost pohybu.

 


Unikátní produkt CCM Vyrážečka CCM Axis A1.9 lze zakoupit bez obtíží tady u nás umístěný v rubrice lapačky a vyrážečky! Vyberte si podobné produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu.

Tento levný výrobek CCM Vyrážečka CCM Axis A1.9 INT, bílá, Intermediate, Klasický gard s osvědčenou značkou CCM jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně. Výhodně teď u nás za 4 199 Kč.