Coveted Maska Coveted Inter Pro 906 SR, bílá, Senior, XL, 58-59cm

Maska Coveted Inter Pro 906 SR – vhodná pro profesionální úroveň ochrany všem brankářům, využívá klasický design a vytváří exkluzivní styly... více informací »
Coveted Maska Coveted Inter Pro 906 SR
Značka: Coveted
15 999 Kč
DO OBCHODU >
Maska Coveted Inter Pro 906 SR – vhodná pro profesionální úroveň ochrany všem brankářům, využívá klasický design a vytváří exkluzivní styly...

Maska Coveted Inter Pro 906 SR – vhodná pro profesionální úroveň ochrany všem brankářům, využívá klasický design a vytváří exkluzivní styly a tvar.

Maska Coveted Inter Pro 906 SR – vhodná pro profesionální úroveň ochrany všem brankářům, využívá klasický design a vytváří exkluzivní styly a tvar.

Popis:

  • Maska byla vyrobena z ručně přikládaného skleněného vlákna s plnými kevlarovými výztuhami, aby poskytla maximální ochranu.
  • Vnitřek masky má vrstvu z uhlíkových vláken, která přináší elegantní vzhled a poskytuje mimořádnou tuhost, kterou brankáři potřebují.
  • Všechny vrstvy v celé masce jsou spojeny epoxidovou pryskyřicí.
  • Vnitřek masky 906 zahrnuje měkkou, ručně vyřezanou neoprenovou pěnu, která dává brankáři opravdové pohodlí a komfort.
  • K upevnění koše se využívá Coveted nerezové kování pro nejlepší odolnost, proti potu a korozi.
  • Špičková maska na elitní úrovni s dokonalou ochranou s ručně vyrobeným zpracováním spojená s ikonickým designem.


Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost koupit právě nyní u nás umístěný v sekci hokejové helmy! Nyní koupíte akční produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu.

Tento neodolatelný kus Coveted Maska Coveted Inter Pro 906 SR, bílá, Senior, XL, 58-59cm od značky se skvělou pověstí Coveted snadno pořídíte u nás právě extra výhodně! Nabídka již od 15 999 Kč.