www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Dětské kolečkové brusle Playlife Joker Sky, 4x, 70, 31-34

Výjimečný produkt Dětské kolečkové brusle Playlife Joker Sky, 4x, 70, 31-34 od výrobce Powerslide jde sehnat právě za rozumné peníze! Ceny již od 1 890 Kč.
EAN: 4040333533901
Dětské kolečkové brusle Playlife Joker Sky
Ověřit dostupnost
Značka: Powerslide
1 890
Popis produktu

Dětské kolečkové brusle Playlife Joker Sky-  nastavitelné v rozmezí 4 velikostí, jsou velmi lehké a hlavně pohodlné. Noha v brusli skvěle drží, což dětem pomáhá při učení.

Dětské kolečkové brusle Playlife Joker Sky –   nastavitelné kolečkové brusle v rozmezí 4 velikostí, jsou velmi lehké a hlavně pohodlné.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

Mají pohodlnou botu, upínání je pomocí tkaniček společně se suchým zipem přes nárt a přezkou s pojistkou nad kotníkem, což zaručí pevné uchycení nohy a dobrou stabilitu.

Mají mikrometrické nastavení, které umožňuje plynulý posun v celém velikostním rozpětí. Velikost můžete upravovat i když máte brusle na noze, takže vždy dosáhnete maximálního pohodlí.

Měkká botička je dobře polstrovaná softboot a zajistí dobrou oporu a pohodlí. Prodyšné materiály udržují nohy v suchu a předtvarované polstrování přináší ještě více komfortu. 

Použitý Rám Extruded 6005 Alu – rychlý a tuhý rám z lisovaného hliníku zajišťuje perfektní jízdní vlastnosti.

Hliníkový rám, který je osazen kolečky 76 mm s tvrdostí 82 A a ložisky ABEC 5.

Kolečka Fila 76 mm mají ideální poměr rychlosti a stability a jsou vhodné pro rozvoj bruslařských dovedností malých bruslařů. Svou tvrdostí 82 A zajistí dobré tlumení nerovností, dobrou přilnavost a vysoký jízdní komfort.

Použitá Ložiska Fila ABEC 5 mají velmi dobrý poměr rychlosti a odolnosti. Tichý chod zajišťuje vazelínové mazání. Ložiska mají kovovou protiprachovou krytku, jedná se o uzavřená ložiska bez možnosti údržby.

Detaily produktu:

  • Podvozek: Extrudovaný hliníkový-aluminium 6005
  • EU 35-38: velikost kola- 74 mm
  • EU 38-41: velikost kola- 76 mm
  • Tvrdost koleček: 82A
  • Ložiska: ABEC 5

Materiál: syntetický.