Dětské kolečkové brusle Powerslide Rocket Red, 4x, 70, 29-32

Akční a ve slevě výrobek Dětské kolečkové brusle Powerslide Rocket Red, 4x, 70, 29-32 od populární značky Powerslide pořídíte aktuálně za akční cenu. Aktuálně za super cenu 2 890 Kč. EAN: 4040333553572
Dětské kolečkové brusle Powerslide Rocket Red
Značka: Powerslide
2 890 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Dětské kolečkové brusle Powerslide Rocket Red- jsou roztahovací v rozmezí 4 velikostí a jsou vybaveny velice jednoduchým systémem jejího nastavení.

Dětské kolečkové brusle Powerslide Rocket Red- jsou roztahovací v rozmezí 4 velikostí a jsou vybaveny velice jednoduchým systémem jejího nastavení.

Popis:

Jednodílná SoftBoot konstrukce pevné a odolné skořepiny s rámem vyniká nízkou váhou a dobrou stabilitou.

Brusle jsou osazeny kolečky Powerslide o velikosti 70, 72 a 76mm (v návaznosti na velikost bruslí) s tvrdostí 85A a ložisky WCD ABEC 7.

Vnitřní botička je anatomicky polstrovaná pro dětskou nohu a je velmi komfortní, z vnější strany tvořená plastovým skeletem a vinylem.

Upínání je pečlivě nastaveno tak, aby napomáhalo zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení a zajišťuje bezpečnost. Základní utažení bruslí je zajištěno oblíbeným klasickým šněrováním s pevnými očky, dlouhým suchým zipem a dotáhne pevnou přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí.

Brusle se jednoduše nazouvá díky technologii Easy Slip In, která vychází z dlouholetých zkušeností firmy Powerslide. Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní části brusle.

Velikosti a použitá kolečka:

29-32 – 70mm  

33-36 – 72mm  

37-40 – 76mm