Fox 40 Píšťalka na rukavici Fox 40 Superforce CMG, stříbrná

Píšťalka pro trenéry Fox 40 Superforce CMG. Nejprodávanější oficiální rozhodčovská píšťalka se silným hvizdem s možností upnutí kolem... více informací »
Fox 40 Píšťalka na rukavici Fox 40 Superforce CMG
Značka: Fox 40
469 Kč
DO OBCHODU >
Píšťalka pro trenéry Fox 40 Superforce CMG. Nejprodávanější oficiální rozhodčovská píšťalka se silným hvizdem s možností upnutí kolem...

Píšťalka pro trenéry Fox 40 Superforce CMG.

Nejprodávanější oficiální rozhodčovská píšťalka se silným hvizdem s možností upnutí kolem hokejové rukavice. Obsahuje CMG materiál (The Cushioned Mouth Grip), což je thermoplastický materiál, který poskytuje úchop v puse a ochranu pro zuby. Píšťalky s tímto materiálem jsou ideání pro ty, kteří potřebují mít píšťalku v ústech na delší časové úseky.

Specifikace:

  • Jasný a hlasitý zvuk
  • pásek na suchý zip pro upnutní kolem hokejové rukavice
  • materiál – kov + CMG
  • barva – stříbrná


Velmi oblíbený kus Fox 40 Píšťalka na rukavici Fox máte možnost nakoupit zrovna tady na webu ve známé sekci hokejové doplňky! Nyní najdete ještě jiné produkty z naší kategorie v bezva akci.

Hodně prodávaný kousek Fox 40 Píšťalka na rukavici Fox 40 Superforce CMG, stříbrná od našeho předního výrobce Fox 40 pohodlně dostanete na našich stránkách teď právě za akční cenu. Akční ceny již od 469 Kč.